Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti

RESINEX ima platinti naują DOW serijos produktą „DOWLEX™ GM“, skirtą pūtimo ir liejimo būdu gaminamoms plėvelėms.

Visoje Europoje veikiantis platintojas RESINEX stiprina savo pozicijas lanksčiųjų pakuočių rinkoje ir pristato, pasaulinio lyderio polietileno srityje – DOW, naujas markes, skirtas pučiamųjų bei liejamųjų plėvelių rinkai.

RESINEX didžiuojasi, galėdama visai Europai pristatyti naują DOW LLDPE gaminių seriją „DOWLEX™ GM“, pagamintą naudojant postmetaloceno katalizatorių. Šios markės lenkia įprastines mLLDPE C6 medžiagas apdirbamumo, optinių savybių ir sandarinimo stiprumo požiūriu. „DOWLEX™ GM“ markės produktai gerai maišosi su daugybe kitų aukštų eksploatacinių savybių DOW polietilenų ir leidžia dar labiau pagerinti jų savybes. Tai DOWLEX™ GM 8490 (skirtas liejamajai plėvelei) ir GM 8090 bei GM 8091 (skirti pučiamajai plėvelei).

™Dow Chemical Company prekės ženklas.

www.resinex.lt


Dėkojame, kad šią naujieną platinate savo tinkle. Jei pageidaujate daugiau informacijos, turite pastabų ar komentarų, prašome kreiptis į:


Audrius Jokubauskas

Pardavimų vadybininkas Baltijos šalyse

 

UAB „Resinex Baltics“

Audrius.Jokubauskas@resinex.com

Mob. tel. +37065675559

 

www.resinex.lt