Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti

Tvarumas

Mes nepaveldėjome žemės iš savo protėvių; ją skolinamės iš savo vaikų.

Būdama „RAVAGO Group“ dalis, RESINEX taip pat yra grupės tvarumo vizijos dalis

Mūsų tikslas yra garantuoti geresnį ir tvaresnį pasaulį.

Suprantame tikrąją išmetamo plastiko ir gumos vertę ir renkamės suteikti jiems naują gyvenimą, juos dar kartą paversdami vertingais gaminiais. Imdamiesi šios žiedinės ekonomikos, tuo pačiu sumažiname šiltnamio efektą ir taip padedame būsimoms kartoms užtikrinti saugią ir sveiką planetą.

17 tikslų, kad pakeistume mūsų pasaulį

Jungtinių Tautų 17 darnaus vystymosi tikslų turi padėti susidoroti su visuotinai iškilusiais iššūkiais. Uždaviniai yra tarpusavyje susiję. Kad nė vienas iš jų nebūtų pamirštas, svarbu kiekvieną tikslą pasiekti ir užduotį įvykdyti iki 2030 metų.

„RAVAGO Group“ tiki, kad darnaus vystymosi tikslai gali mums visiems padėti sukurti geresnį pasaulį.

RAVAGO ir RESINEX gali daryti įtaką darnaus vystymosi tikslams (DVT). Sukurdamos poveikį, kurio reikia norint juos pasiekti, įmonės atlieka lemiamą vaidmenį.

DVT „Ravago“ remia įvairias iniciatyvas, su kuriomis susiję individualūs laimėjimai kinta priklausomai nuo „Ravago“ pajėgumų:

  • visuomenės indėlis, gera sveikata ir gerovė
  • efektyvus išteklių naudojimas
  • etiški darbo santykiai, naujausia infrastruktūra ir nuolatinis tobulinimas
  • geresnį pasaulį pasiekti padedantis perdirbimas

Geresnį pasaulį pasiekti padedantis perdirbimas
Recyklace pro lepší svět

„RAVAGO Group“ kasmet perdirba daugiau kaip 300 000 tonų plastiko ir gumos.

Vien Europos Sąjungoje perdirbame 130 000 tonų PP, PE ir PS ir taip prisidedame prie to, kad, palyginti su polimerų gamyba iš natūralių žaliavų, į aplinką būtų išmesta 100 000 tonų mažiau CO2.

]„Ravago“ ir „Resinex“ remia pasaulinę iniciatyvą „Operation Clean Sweep®“. 2017 metų pabaigoje „Ravago Group“ kaip „Plastics Europe“ narė visų savo antrinių įmonių vardu pasirašydama šį įsipareigojimą prisijungė prie „Plastics 2030“ – savanoriško „PlasticsEurope“ pažado didinti ciklišlumą ir efektyvų išteklių naudojimą.

Operation Clean Sweep® (OCS)
Operation Clean Sweep®

  • tarptautinė programa, kuria siekiama išvengti plastiko granulių praradimo juos tvarkant ir jų išleidimo į vandenis
  • pirmiausia pradėjus naudoti Jungtinių Valstijų „American Chemistry Council“ (ACC), vėliau „PlasticsEurope“ šią licenciją pritaikė Europoje vykdomai programai

„RAVAGO Group“ misiją sumažinti savo anglies pėdsaką vykdo, didindama perdirbimo pajėgumus, nuolat tobulindama perdirbimo technologiją ir investuodama į atsinaujinančius energijos išteklius.