Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti

Paslaugos

Polimerų pardavimas

RESINEX yra pirmaujantis polimerų sukamojo liejimo industrijai tiekėjas, kuris siūlo prekinių ženklų natūralius polimerus gaunamus iš savo partnerio Dow Chemicals ir savo spektrą natūralių, juodų ir spalvotų dervų. Papildomai siūlome platų spektrą specialių polimerų, tokių kaip pusiau laidūs, akėti PE ir atsparūs ugniai. Mūsų technikai taip pat sukūrė platų spektrą specialių efektų polimerų. Remiantis RX standarto prekės ženklu pažymėtomis medžiagomis šitie efektai padeda klientams padaryti savo produktus išsiskiriančius iš savo konkurentų.

Detalesnę informaciją rasite mūsų siūlomų produktų puslapyje.

Spalvų parinkimas

Spalvoti produktai yra pagrindinė mūsų produktų asortimento dalis, todėl spalvų parinkimas ir kontrolė yra mūsų klientų dažnai pasirenkama paslauga. Mūsų spalvų ekspertų grupė gali pasiūlyti platų spektrą spalvų formulių, kurios paremtos patvirtintais reikalavimais, pavyzdžiui, dėl sunkiųjų metalų tūrinio ir kainos. Mūsų spalvų ekspertai gali sukurti spalvos formulę, kuri tiksliai atitiks ir atkartos Jūsų keliamus reikalavimus.

Sandėliavimas

Sukūrėme pristatymo visoje Europoje tinklą, kuris remiasi keliais pagrindiniais sandėliais ir gamyklomis. Sujungdami mūsų gausų sandėlio asortimentą ir pasišventusią logistikos komandą, mes galime rasti sprendimus Jūsų logistikos problemoms.

Kontraktinė gamyba

Bendradarbiaudami su savo patronuojančia įmone Ravago, naudojame gamybos įrangą Belgijoje savo ir kontraktinei gamybai. Turėdami didžiulį pajėgumą, galime pasiūlyti patikimą, lanksčią ir efektyvią kontraktinės gamybos paslaugą. Ravago turi virš 45 metų patirtį kontraktinės gamybos industrijoje ir teikia kontraktinės gamybos paslaugą sukamojo liejimo industrijai nuo 1994 metų. Ravago siūlo kontraktinį spalvų maišymą, sausą maišymą ir aplinkos padengimo mišiniais paslaugas ir turi pakankamai įrangos susitvarkyti su bet kokiais užsakymais nuo smulkių iki didmeninių.