Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti

Įžanga

sveiki atvykę į RESINEX rotacinis lejimas skyrių mūsų tinklalapyje. Dėl specializuotos sukamojo liejimo industrijos aplinkos, mes sukūrėme atskirą skyrių tinklalapyje, kuriame koncentruojamasi tik į rotacinį lejimą.

šiame skyriuje surasite informaciją apie RESINEX ir jos rotacinio liejimo produktus šiai dienai. Galite rasti artimiausio atstovo kontaktus, pamatyti mūsų įrangą ir sužinoti daugiau apie paslaugas, kurias galime pasiūlyti.

Jeigu norite sužinoti kokius produktus mes siūlome arba atsisiųsti jų techninių specifikacijų aprašymus, šią informaciją surasite mūsų asortimento produktų klasės ir literatūros puslapyje. Taipogi galite pamatyti mūsų standartinių spalvų ir specialių efektų pavyzdžių nuotraukas.

CLICK TO DOWNLOAD Rotational Plastics Flyer

Prašome susisiekite su mumis, kad galėtumėme išsamiau aptarti Jūsų pageidavimus.