Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti

Infrastruktūra

Visa mūsų infrastruktūra priklauso ir yra valdoma pagrindinės įmonės Ravago. Ravago pirmaujanti Europoje įmonė pagal junginių gamybą bei perdirbimą, kuri pasauliniu mastu atlieka junginių produktų pardavimų už daugiau kaip 500.000 MT per metus ir viso pasaulio mastu atlieka pardavimų už daugiau kaip 3.7 milijonų MT per metus. Ravago turi daugiau kaip 45 metų patirtį medžiagų perdirbimo srityje, pradžioje vykdė kontraktinį pulverizavimą Beerso mieste Belgijoje. 1994 - 2001 metų eigoje, mes įgijome vertingos apdorojimo praktikos pulverizavime, visa tai suderinus su Ravago 45 metų patirtimi junginių gamyboje, tapo puikios partnerystės pradžia projektuojant ir valdant planuotą rotacinio liejimo įmonę.

2001 metais atidarėme aukščiausio lygio gamybos objektą Arendonke Belgijoje su pradiniu pajėgumu virš 20.000 MT per metus. Pradėjome nuo natūralios dervos pulverizavimo ir greitai mūsų augančio produktų asortimento padidinimui pridėjome štampavimo ir maišymo galimybes.

Nuo 2001 metų siekiant patenkinti augančią paklausą buvo išplėsti gamybos pajėgumai. Siekdami maksimizuoti gamybos efektyvumą ir minimizuoti sąnaudas, toliau kūrėme naujus bei unikalius apdorojimo būdus ir modifikavome įrenginius. Žinoma, norėdami išvengti kryžminio užsiteršimo, naudojome atskirą įrangą juodoms, natūralioms bei spalvotoms medžiagoms ir, norėdami užtikrinti atitikimą aukščiausiems standartams, griežtai testuojame medžiagas.

Būdami didžiausiais Europoje plastiko ir gumos perdirbėjais bei junginių gamintojais galime garantuoti, kad esame draugiški aplinkai. Naudojame naujausias technologijas energijos sunaudojimui sumažinti ir modernią oro filtraciją dulkių keliamam užteršimui sumažinti ir be abejo perdirbam visas savo pakuotes. Su virš 2.000 MT elevatorius galia, galinčiu veikti tiek milteliais, tiek ir granulėmis, mes visada esame tikri, kad pakavimo medžiagos bus sunaudotos. Galime tiekti urmu, dideliuose maišuose arba 20/25 Kg maišuose, o naudodami automatizuotą FFS pakavimo sistemą, sumažiname svorio netikslumus bei nuostolius ir padidiname produktų pakavimo kokybę.

Mūs rotacinio lejimo techniniame centre, esančiame Arkendonke, turime sukamojo liejimo įrenginį, kuris gali simuliuoti sukamąjį liejimą įvairiomis sąlygomis. Be to, ten yra mažos laboratorijos masto purkštuvas, kuris leidžia gaminti nedidelius pavyzdžius laboratoriniams tyrimams arba pavyzdžius klientams. Taip pat galime testuoti daugelį, kitų mūsų gaminamų medžiagų kokybės (tankis, MFI, tempimo jėga, ESCR ir tt.) ir gamybos kontrolės, aspektų.