Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti

Polimerų junginiai... Pirminiai, pramoninės kokybės ir perdirbti junginiai

Išaugus ekonomikos lygiui ir gamtosaugos spaudimas nulėmė visuomenės ir pramonės mąstyseną apie plastiką skirtą pakuotėms ir gamybai.

Priklausomai nuo dalies reikalavimų ir panaudojimo, perdirbėjai ir galutiniai vartotojai dabar turi platų medžiagų pasirinkimą pagal kainą, naudojimo savybes ir rekomendacijas aplinkos apsaugai (pvz. perdirbtų medžiagų įsisavinimas).

Resinex siūlo platų spektrą inžinerinių junginių nuo pirminių firminių žaliavų ir pramoninių junginių iki perdirbtų junginių iš savo pagrindinės įmonės Ravago, didžiausio > 450 kt pajėgumo, nepriklausomo junginių gamintojo Europoje.

Pirminiai junginiai tinkami kritinėms užduotims su aukštais techniniais reikalavimais, pagaminti iš pirminių polimerų ir užpildų, kas suteikia jiems geriausias estetines ir technines savybes, esant griežtiems specifikacijos reikalavimams.  Specialiai parengti pirminiai junginiai ypač tinka preciziškai tikslaus dydžio plastikinėms dalims gaminti.

Perdirbti junginiai gali būti naudojami gaminti žemesnės specifikacijos plastikinėms dalims, kurių svarbiausias faktorius yra kaina. Šie junginiai gaminami iš pramoniniame ar buitiniame vartojime buvusios plastmasės žaliavos ir džiugina išplėstiniu polimerų pramonės žaliavų panaudojimu.

Pramoninės kokybės junginiai sumažina atotrūkį tarp pirminių ir perdirbtų medžiagų.

Jie paprastai naudojami aukštų reikalavimų, neestetinių užduočių atlikimui arba bendrosios paskirties liejinių, kurie turi turėti geras mechanines savybes neatsižvelgiant į estetinius aspektus, gamybai. Ravago

pramoninės kokybės junginiai, labai įdomi pirminių junginių alternatyva, tinkama daugeliui pramonės šakų tokių kaip automobilių, baldų, įrankių, elektros ir apšvietimo pramonės ir tt.

Pramoninės kokybės junginiai labiau draugiški aplinkai, nes jie sumažina CO2 išskirimą į aplinką, susijusį su pirminių polimerų gamyba, taip pat šie junginiai pigesni.

Paprastai jie gaminami iš pirminių ir perdirbtų žaliavų mišinio. Šių mišinių gaminimo proporcijos gali būti koreguojamos priklausomai nuo užsakymo siekiant optimizuoti sąnaudų efektyvumą net užduotims, kuriose reikalingos labai geros estetikos ir mechaninės savybės.

Kaip pirmaujanti Europoje perdirbimo ir junginių gamybos srityse, Ravago Group sujungė plastiko perdirbimo ir junginių gamybos žinias bei investavo nemažai išteklių į pramonės junginių gamybą. Šių kompetencijų derinys lėmė plataus spektro aukštos kokybės inžinerinių junginių, kurie gali sukurti pridėtinę vertę visoms praminės šakoms, sukūrimą.

Pramoninės kokybės Ravago Group junginiai yra inžinerinių junginių spektras, kuris prieinamas užduotims su aukštu mechaninių savybių poreikiu.

Savo gerų mechaninių ir fizinių savybių, lengvo apdorojimo ir patrauklių kainų dėka, Ravago pramoniniai inžineriniai junginiai gali būti taikomi plačiame spektre užduočių.

  • Elektroninės dalys
  • Statybų užduotis
  • Buitiniai prietaisai
  • Automobilių pramonės užduotis.

Kaip skirtingų polimerų junginių rūšių ekspertas Ravago Group sukūrė platų spektrą pramoninių junginių.

Galimi sekantys polimerai:

Ravago pramoninės kokybės junginių spektras pirmiausia galimas juodos ir tamsių spalvų. Pirminiai junginiai prieinami visų galimų spalvų.