Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti

Automobilių pramonė

Resinex Group turi atskirą profesionalų komandą bendradarbiaujančia su OEM ir liejikais automobilių vystymo projektuose.

Dėl techninių ekspertizių atlikimo galimybių, patikimų logistikos paslaugų ir plataus polimerų automobiliniams sprendimams spektro, Resinex yra vertingas automobilių pramonės kompanijų partneris.

Resinex komanda gali padėti daugelyje šiandieninių iššūkių automobilių pramonėje tokių kaip:

  • Saugesnių automobilių gamyba
  • Specifinių klientų poreikių patenkinimas
  • Griežtesnių normų ir reglamentų laikymasis
  • Ekonomiškesnių sprendimų poreikis
  • CO2 emisijos sumažinimas

Iš plataus Resinex gaminių spektro norėtume išskirti sekančius polimerus naudojamus automobilių pramonėje:

Pasirinktų polimerų savybių santrauka:

Polipropileno dervos užpildytos talku, kaip INSPIRE™ TF1500 ESU ir TF1305 ESU, skirtos nedažytoms interjero apdailos dalims ir užtikrina geriausią savo klasėje apsaugą nuo subraižymų bei turi optimizuotus talko kiekius, tai lemia žemesnį tankį ir svorį.

VELVEX™ sustiprintas elastomeras, skirtas nedažytoms interjero apdailos dalims ir užtikrina geresnę apsaugą nuo subraižymų ir sugadinimų bei yra vienodai neblizgi kaip ir talku pripildytos medžiagos PP, PA/ABS arba ABS produktai.

MAGNUM™ 3416SC ir MAGNUM™ 3616 atpažįstamos kaip aukštos temperatūros ABS pasirinktinos dervos. Šios pirmaujančios rinkoje dervos įgalina automobilių interjero dalių, kurios turi puikias atsparumo karščiui ir matmenų stabilumo savybes, gamybą.

MAGNUM™ 3904 speciali, aukšto atsparumo smūgiams markė, skirta atsparių smūgiams detalių gamybai. Visos MAGNUM™ ABS klasės pasižymi puikiu šiluminiu stabilumu apdorojimo metu, dėl precedento neturinčio žemo lygio kvapų skleidimo ir anglies emisijos.

Prabangiems automobiliams su sustiprintais žemos temperatūros poveikio reikalavimais, Resinex siūlo PC/ABS PULSE™ Stirono kompanijoje pagamintas inžinerines dervas, kaip PULSE™ A35-105, PULSE™ A35-110 skirtas atlaikyti aukštas temperatūras arba neseniai sukurtą PULSE™ GX50.

Plati linija TECHNYL® PA6 ir PA66 produktų, kiekviena iš kurių pasižymi subalansuotu savybių spektru ir puikiomis techninėmis charakteristikomis, kurios veda prie naujų sprendimų visuose skirtingose automobilių pramonės segmentuose tokiose kaip panelės, struktūrinės dalys, aušinimo, šildymo ir oro kondicionavimo sistemos, mechaninės dalys, transmisija, interjeras, sujungimai ir tt.

Scolefin® PP junginiai PP homopolimerų bei kopolimerų pagrindų. Jie plačiai naudojami automobilių pramonėje ir įgijo gerą reputacija dėl savo aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Pramoninės kokybės junginiai ir aukštos kokybės perdirbti Mafill® PP, Mablex® PC/ABS, Ravamid® PA ir kiti junginiai iš mūsų pagrindinės kompanijos Ravago produkcijos yra netik ekonomiškai naudingas bet ir draugiškas aplinkai sprendimas daugeliui automobilių pramonės užduočių.