Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti

Techninis aptarnavimas ir plėtra

RESINEX turi kvalifikuotų techninių konsultantų komandą, , kuri vadovaujasi rinkos ir individualių tiekėjų plėtra. Visa komanda reguliariai dalyvauja mokymuose bei glaudžiai bendradarbiauja su tiekėjais.

Auga mūsų klientų poreikis techninės pagalbos ir taikymo plėtrai. Didėjant reikalavimams galutinių produktų kokybei ir kai kurioms kompanijoms mažinant išlaidas, vis daugiau remiamasi RESINEX techninio aptarnavimo ir plėtros komandos technologijos žiniomis ir patirtimi.

Mūsų tiekėjai taip pat vertina RESINEX techninio aptarnavimo ir plėtros komandos technologijos žinias ir patirtį, nes komandos specialistai yra gerai susipažinę su rinkos tendencijomis ir moka tinkamai įvertinti visų klientų poreikius ir iškilusias problemas. Todėl jie yra nuolat dalyvauja mūsų tiekėjų techninių specialistų vadovaujamuose mokymuose.

RESINEX, siekdama patenkinti būsimus rinkos poreikius ir iššūkius, pritaikė Europos techninio aptarnavimo ir plėtros komandos struktūros modelį visam techniniam personalui.

RESINEX Europos techninio aptarnavimo ir plėtros komandą sudaro daug patirties turintys ir puikiai paruošti konsultantai, kurie yra visų pagrindinių perdirbimo ir gamybos technologijų specialistai.

Jie skiria savo laiką ir kompetenciją kiekvienam projektui. Glaudžiai bendradarbiaudama su Ravago įmonės plėtros komanda, RESINEX tobulina specialistų gaminamus mišinius specifiniams klientų projektams. .Šiems produktams priklauso ne tik pirminiai mišiniai bet ir aukštos kokybės perdirbti mišiniai, skirti automobilių ar E&L pramonėms.

Pradėdama nuo rūšies parinkimo pagal kliento poreikius (reikalavimų specifikacija, alternatyvios rūšys), RESINEX techninio aptarnavimo komanda padeda klientams nuo produktų projektavimo iki formos sukūrimo . Įpurškimo formos modeliavimas naudojant Autodesk® MOLDFLOW leidimus skirtingose šalyse yra ypač naudingas siekiant visapusiškos projekto sėkmės.

RESINEX techninio aptarnavimo ir plėtros komanda gerai pažįsta rinką, bendradarbiauja įvairiose srityse ir seka produkto kūrimą, bandymą ir gamybą ik SOP projekto ir vėliau. Tai veiksmingai padeda siekti geriausių perdirbimo sąlygų , tokių kaip produktų kokybės gerinimas ir galutinių produktų yrimo laiko sumažinimas.