Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti

REACH

REACH (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas dėl cheminių medžiagų registracijos, įvertinimo, autorizacijos ir apribojimų) ir jo poveikis cheminių medžiagų prieinamumui ateityje yra ypač svarbūs RESINEX įmonei, tiekėjams ir klientams. REACH reglamentas įsigaliojo nuo 2007 metų liepos 1 dienos, o per artimiausią dešimtmetį jis bus galutinai įgyvendintas pakopomis. Visų tiekimo grandžių bendradarbiavimas buvo, yra ir bus būtinas.

Pagrindinis mūsų prioritetas yra REACH reglamento teisinių įsipareigojimų vykdymo užtikrinimas nesutrikdant medžiagų tiekimo mūsų klientams. Siekdama šio tikslo RESINEX kompanijų grupė aktyviai bendradarbiauja su savo tiekėjais ir aiškinasi jų poziciją dėl medžiagų, gaminamų ir teikiamų RESINEX, sudėtinių dalių registracijos. Mes ir toliau tęsime šį įvertinimą siekdami išsiaiškinti kiekvieną galimą REACH reglamento pažeidimą mūsų siūlomuose produktuose.

Prašome atsisiųsti prisegtus dokumentus, kuriuose rasite informaciją apie dabartinį REACH statusą.

Dėl papildomos informacijos rašykite: reach@resinexgroup.com.