Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti
Total Petrochemicals

Total Petrochemicals

TOTAL yra viena pirmaujančių naftos įmonių, ji yra sujungta iš dviejų Prancūzijos įmonių (ELF su Ato) ir Belgijos įmonės PetroFina.

Total petrochemicals yra aktyvi bazinėse medžiagose (etilenas, propilenas ir stirenas) ir bendros paskirties polimeruose (polietilenas, polipropilenas ir polistirenas), kurie yra kilę iš bazinių cheminių medžiagų.

Total Petrochemicals turi daugiau nei 10 mlrd. eurų apyvartą ir apie 6 000 darbuotojų.

Total Petrochemicals veikla skirstoma:

  • Bazinės cheminės medžiagos (olefinai, C4 junginiai ir aromatiniai angliavadeniliai)
  • Poliolefinai (polietilenas, polipropilenas, Lumicene)
  • Stireninės medžiagos (stirenas, polistirenas)

Total Petrochemicals naudoja angliavandenilių darinius ( nafta, butanas ir distiliatai), daugiausiai pagamintus Total Group skirtų plastikų gamybai.

Total Petrochemicals turi 21 gamyklą Europoje, JAV, Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose. Total Petrochemicals pagrindinės Europos gamyklos yra Antwerp ir Feluy, Belgijoje. Feluy yra didžiausia integruota polipropileno gamybos vieta Europoje su 1,2 mln. tonų.

Total Petrochemicals turi šešis mokslinių tyrimų ir plėtros centrus, polimerai yra nuolat atnaujinami.

Total Petrochemicals dalyvauja Futerro projekte, kuris gamina PLA iš biomasės.

2011 metais Total Petrochemicals pradėjo savo Lumicene rūšį, PE ir PP poduktų asortimentą, pagamintą remiantis metallocene katalizatoriaus technologijos pagrindu su išskirtiniu skaidrumu.

Mes siūlome: