Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti
Sumitomo

Sumitomo Chemical Europe

Sumitomo Chemical Europe yra Japonijoje įsikūrusios Sumitomo Group dalis, įkurta 1913 metais gaminti trąšas.

Sumitomo Group turi daugiau nei 100 veiklos vienetų visame pasaulyje ir veikia penkiuose pagrindiniuose sektoriuose:

  • Pagrindiniai chemikalai
  • Petro chemikalai
  • IR susiję chemikalai
  • Sveikatos ir derliaus mokslas
  • Farmacija

Petro chemikaluose Sumitomo yra pirmaujanti įmonė Azijoje, gamina ir parduoda polietileną, polipropileną, gumą ir technines plastmases.

RESINEX bendradarbiauja su Sumitomo Chemical Europe parduodant jų polietileną ir polipropileną, kai kuriose Euopos šalyse nuo pat pirmų Petro Rabigh įmonės įkurimo dienų Saudi Arabijoje.

Ši bendra įmonė tarp Saudi Aramco ir Sumitomo atstovauja integruotą naftos perdirbimo ir petro chemikalų naftos chemijos veiklą, su bendra 9,8 milijardų. JAV dolerių investicijų suma, įskaitant politileno (LLDPE C4, HDPE) ir polipropileno (PP-Homo- ir kopolimerų) gamybą. Petro Rabigh konvertuoja etano dujas su savo pasaulinio dydžio etano krekeriu iki 1,3 milijono tonų C2 / etileno per metus.

RESINEX ir Sumitomo Chemical Europe turi ilgalaikę partnerystę SUMITOMO LLDPE C4, HDPE ir SUMITOMO polipropileno pardavimui Ispanijoje, Portugalijoje ir Rytų Europoje.