Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti
Sabic IP

Sabic Innovative Plastics

Sabic IP šaknys prasideda 1878 metais Thomas Edison įkūrus Electric Light Company. 1982 metais ji buvo sujungta su Houston Electric Company taip sukuriant General Electric (GE) įmonę.

General Electric buvo pagrindinis veikėjas atrandant naujus polimerus 20-ajame amžiuje, su tokiomis žaliavomis kaip fenolio derva. Prieš 1930-uosius metus jie pirmieji suformavo polimerų padalinį.

1953 metais Dr Daniel Fox tą pačią savaitę kaip ir teigia Bayer atrado polikarbonato dervą, kuri nuo 1958 metų buvo parduodama kaip Lexan. Sekantis buvo PPO (Noryl) 1956 metais, vėliau buvo sukurta keleta inžinerinių ir specialių plastikų, kurie įtraukti į asortimentą, tai Ultem ir Xenoy. Nors dabar tai priklauso Sabic, atradimų kultūra ir tyrimai vis dar išlieka svarbūs. Naujos markės ir naujos pritaikymo sritys vis dar yra Sabic prioritetas.

GE pardavė plastikų padalinį Sabic 2007 metais už 11,6 milijardų JAV dolerių.

Sabic (Saudi Basic Industries Corporation) šiandien veikia daugiau nei 40 šalių, turi daugiau nei 40,000 darbuotojų visame pasaulyje ir 88 milijardus JAV dolerių turto.

Kaip ir Sabic IP, Sabic tai pat turi Sabic Polyolefins, kuris yra trečias polietileno ir ketvirtas polipropileno gamintojas pagal dydį pasaulyje.

Sabic Innovative Plastics šiandien turi 10 pagrindių produktų šeimų; apima Lexan, Noryl, Valox, Cycolac, Ultem, Siltem, Extem, Xenoy, Xylex ir Geloy. Juos papildo pilnas asortimentas LNP dervų: Colorcomp, LNP Faradex, Konduit, Lubricomp, Lubriloy, Statkon, Statloy Thermocomp ir Verton.

Kartu su Sabic IP bendras asortimentas sudaro dešimt tūkstančių įvairių rūšių, spalvų ar priedų paketų. Ši Sabic Innovative Plastics įmonės įvairovė ir mūsų patirtis leidžia Jums padaryti teisingą žaliavos pasirinkimą Jūsų gaminiui.

Sabic Innovative Plastics (Sabic IP) pastaraisiais metais atidarė naują Ultem padalinį Ispanijoje su 18,000 tonų pajėgumu ir naują polikarbonato gamyklą Saudo Arabijoje su 250,000 tonų pajėgumu. Tai suteikia Sabic IP 750,000 tonų pajėgumą vien polikarbonato. Ateinantiems metams yra planų dėl daugiau gamyklų.

Resinex UK limited ir Sabic IP (anksčiau GE Plastics) glaudžiai bendradarbiauja nuo 1986 metų. RESINEX šiandien yra vienintelis įgaliotas oficialus atstovas Sabic IP produktų Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje. Ši sąjunga suteikia pilną paramą iš Sabic IP per Resinex tiekimo kanalą. Mes galime suteikti visus duomenis, sertifikavimą ir komercinę informaciją greitai ir efektyviai kartu su technine pagalba tiesiogiai iš Sabic IP.

Sabic IP turi modernausius mokslinių tyrimų ir plėtros įrenginius keliose vietose pasaulyje. Resinex labai glaudžiai dirba su pagrindiniu personalu Europos Sabic IP. Naudojant šį bendravimą galime padėti įrangos ir dalių projektavime, taip pat rekomenduoti žaliavas.

Sabic Innovative Plastics (Sabic IP) taip pat yra labai sąmoninga dėl savo pasaulinio anglies dvideginio pėdsako ir dirba mažinant energiją, vandens sunaudojimą ir anglies dvideginio intensyvumo išsiskyrimą. Taip pat, jų prioritetas - naujų ir inovatyvių tvarių medžiagų paieška.