Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti

Braskem – Brazilijos naftos įmonė yra didžiausia polimerų gamintoja Šiaurės ir Pietų Amerikoje, daug veikia Brazilijoje ir Meksikoje, taip pat aktyvėja JAV. Dabartiniai rinkų perėmimai ir nauji projektai padidino jų bendrą polimerų gamyba iki daugiau nei 7 milijonų tonų, daugiausiai (LD, LLD, EVA), PP ir PVC.

Braskem priklauso 51% Odebrecht ir 49% Petrobras, Brazilijos nacionaliniam naftos gamintojui, užtikrinančiam gerą žaliavų tiekimą.

Įsigijus Sunoco PP gamyklas JAV, Braskem 2011 m. nusipirko DOW polipropileno turtą JAV ir Europoje 2011 metais. Tokiu būdu jie įsitvirtino Europos kontinente.

Braskem valdo 35 gamyklas Brazilijoje, JAV ir Vokietijoje, kurių bendras pajėgumas daugiau kaip 16 milijonų tonų produktų ir tai Braskem daro pagrindiniu pasauliniu rinkos veikėju polipropileno, polietileno, PVC ir chemijos produktuose. Braskem turi apie 7,500 darbuotojų ir jų metinės pajamos yra apie 24 milijardai JAV dolerių.

Bioplastikai

Braskem yra pirma įmonė pradėjusi gaminti pasauliniu mastu BIO-PE. Ši žaliava yra pagaminta iš cukranendrių. Žaliava elgiasi kaip įparstas HDPE, bet yra pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių. Taip pat, 2014 metais Braskem pradės gaminti BIO-PP iš to paties šaltinio.

Nuoseklumas bei buvimas pasaulinėje rinkoje yra Braskem svarbiausi prioritetai ir ateityje bus daugiau investuojama.