Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti

Arkema būstinė yra įsikūrusi Colombes, šalia Paryžiaus (Prancūzija). Grupė turi daugiau nei 13,000 darbuotojų ir gamina specialias pramonines chemines medžiagas, taip pat tokius polimerus kaip PMMA (Poly Methyl Methacrylate) ir ypatingų savybių produktus kaip Rilsan® (PA 11), Rilsamid® (PA 12), Pebax® (TPE-A), Orgalloy® (PA alloy), Rilsan® T (PA 10.10), Rilsan® HT (PPA), Rilsan Clear (skaidrus, PA), Kynar® and Kynar-Flex® (PVDF).

Įmonė įkurta 1970 –aisiais kaip ATO (Aquitaine Total Organico) – valdoma Elf ir Total. 2004 metais įmonei tapus nepriklausomai vardas buvo pakeistas į ARKEMA. Arkema grupė įkurta 2006 Paryžiaus fondų biržoje. Kaip pasaulinė grupė Arkema turi keletą gamyklų Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Azijoje.

Arkema yra labai stipri kuriant naujus produktus, kurių pranašumas naudingas klientams. Šiuo metu Arkema turi apie 1,100 mokslininkų ir 7 plėtros centrų Prancūzijoje, JAV ir Japonijoje.

Arkema yra stipriai įsipareigojusi kurti ekologiškus produktus iš atsinaujinančių išteklių. 2011 metais Arkema įsigijo Kinijos įmonę Suzhou HiPro Polymers Co. Ltd. Ši įmonė specializuojasi bio pagrindo polimerų gamyboje, turinčių ypatingas savybes. Produktų asortimentą sudaro ilgos grandinės poliamidai PA 6.10, PA 6.12, PA 10.10 ir PA 10.12; visi parduodami kaip Hiprolon® prekės pavadinimu.

The Hiprolon® gaminių asortimentas pagamintas Suzhou HiPro Polymers pabaigia produktų asortimentą iš atsinaujinančių ypatingų savybių polimerų , kurį siūlo Arkema. Dar prieš Suzhou HiPro Polymers įsigyjima Arkema turėjo platų ypatingų savybių polimerų pasirinkimą atsinaujinančių išteklių pagrindu kaip Rilsan® (PA 11), Pebax® Rnew (TPE-A), Rilsan® HT (PPA), Rilsan® T (PA 10.10) ir Altuglas® Rnew (PMMA).Bio pagrindo polimerai leidžia sumažinti žaliavų iškasimą, taip pat sumažina šiltnamio efektą sukeliančią dujų emisiją.