Resinex svetainėje naudojami slapukai ir panašios technologijos, siekiant geriau suprasti Jus dominančius produktus, tam, kad galėtume Jums asmeniškai suteikti daugiau informacijos. Tęsdami naršymą svetainėje, Jūs sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau apie slapukus ir kaip juos valdyti

Dabartis

2015 metais Resinex dirbo 420 darbuotojų ir buvo parduota 630 kt polimerų.

Esame įmonių grupės Ravago Group dalimi, kuri yra pirmaujanti pasaulyje paslaugų tiekėja plastiko ir gumos pramonėms, su pardavimais virš 4,3 milijonų t.

Resinex yra vienintelė polimerų tikėja veikianti visose Europos valstybėse, Turkijoje ir FSU (former Soviet Union) su pardavimo biurų ir vietinių sandėlių tinklu sujungtu su centriniu logistikos ir sandėliavimo padaliniu Belgijoje.

Šiuo metu RESINEX palaiko strateginę Europinę partnerystę su Arkema, Braskem, Celanese, DOW, DSM, Sipchem, Solvay, Trinseo ir kitomis kompanojomis, turi visapusišką prieigą prie Ravago plastiko junginių veiklos su pagrindiniais prekinių ženklų, pramoniniais ir perdirbtais junginiais bei inžineriniais polimerais įskaitant termoplastinius elastomerus.